Aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał WOŚP już za nami, a charytatywne licytacje, wspierające tegoroczną edycję, ciągle trwają! Do zakończenia naszej aukcji na rzecz WOŚP pozostały już tylko 3 dni!

Chcielibyśmy również dołożyć naszą cegiełkę do tego najpiękniejszego wydarzenia jakim jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji zapraszamy was do licytacji indywidualnych warsztatów z robienia naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. Zaproszenie obowiązuje dla dwóch osób, zatem to świetny pomysł na prezent!

Jeśli tylko chcecie (i da się do was dojechać autobusem z Katowic), przyjedziemy z naszą wiedzą i składnikami do was do domu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na WOŚP.

Zapraszamy do licytowania najmniejszych warsztatów świata. Przypominamy, że dochód z licytacji w 100% zasili konto WOŚP. 

Aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W chwili publikowania tego wpisu, najwyższa proponowana kwota wynosi 280zł. Zgodnie z obietnicą naszej członkini –  Moniki, gdy dobijecie do 350zł, nasza drużyna przywiezie na spotkanie pyszne herbaty. A jeśli kwota przekroczy 450zł, dorzucimy jeszcze dla zwycięzcy kilka fajnych gadżetów Zero Waste! Licytować możecie jeszcze tylko do 23 stycznia. Aukcja zakończy się o godzinie 20:38.

Licytuj TUTAJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *