Stowarzyszenie Wolnej Herbaty

SprzątaMy Dzielnice – II etap: głosowanie

Z wielką radością zapraszamy was do głosowania na tereny, na których zorganizujemy akcje sprzątania! Spośród 67 nadesłanych przez Was propozycji wybraliśmy 25, które przedstawiamy Wam w tym etapie. O tym, jak dokonaliśmy selekcji, możecie przeczytać tutaj. Teraz pora na Wasz wybór i głosowanie. W 5 miejscach z największą liczbą głosów, przeprowadzimy akcje sprzątania.

Głosowanie odbędzie się dwoma kanałami: poprzez galerię na portalu Facebook oraz przez formularz kontaktowy. Oba sposoby opisujemy poniżej:

Głosowanie poprzez portal Facebook

Każda reakcja pod danym terenem („Lubię to!”, „Super”, „Ha ha”, „Wow”, „Przykro mi”, „Wrr”) liczy się za jeden głos oddany na dane miejsce. Można głosować na więcej niż jedno miejsce.

Aby podzielić się głosowaniem ze znajomymi, możecie udostępnić galerię. Żeby udostępnić cały album skopiujcie link: https://www.facebook.com/pg/wolnaherbata/photos/?tab=album&album_id=1230553123790151&__tn__=-UC-R

Pamiętajcie, że gdy udostępniacie pojedyncze zdjęcia, wasi znajomi muszą „otworzyć” to zdjęcie, żeby oddać na nie głos – „lajki” pod waszymi udostępnieniami nie będą brane pod uwagę.

Głosowanie za pomocą formularza

Głosować można również poprzez zaznaczenie odpowiedzi w formularzu, do którego odnośnik znajdziecie powyżej. Można głosować na więcej niż jedno miejsce.

Głosowanie za pośrednictwem obu kanałów trwa od 8 do 19 kwietnia włącznie. W pięciu miejscach z największą liczbą głosów, zorganizujemy akcje sprzątania połączone z grillem integracyjnym!

Akcje sprzątania odbędą się w soboty od 27 kwietnia do 1 czerwca.

Lokalizacje biorące udział w konkursie: