Książki zero waste

Pierwsze Spotkanie Zero Waste w Katowicach!

20 stycznia 2018 odbyło się pierwsze organizowane przez nas razem z Polskim Stowarzyszeniem Zero Waste – Spotkanie Zero Waste w Katowicach. Spotkanie odbyło się w lokalu Centrum Organizacji Pozarządowych przy Ulicy Młyńskiej. Wszyscy przybyli goście mieli okazję pogłębić swoją wiedzę w temacie zero waste, przy moderowanych przez specjalistów stolikach.

Spotkanie było podzielone na rozmowy w mniejszych grupach, przy stolikach tematycznych. Poruszane zagadnienia obejmowały: Prezenty zero waste, sklepy i inne miejsca w Katowicach i okolicach oraz pomocne strony i aplikacje, przyjazna środowisku kosmetyka i chemia gospodarcza oraz artykuły higieny osobistej. Dyskusje były prowadzone przez Dankę Chodakowską, Sandrę Wawro, Annę Bogalecką oraz Aleksandrę Niewczas z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność i mamy nadzieję, że był to dla was równie miły i bogaty w pomysły wieczór jak i dla nas. Duża frekwencja na spotkaniu utwierdza nas w tym, że takich ruch zero waste na Śląsku ma silną reprezentację i potrzebuje takich spotkań. Cieszymy się, że wspólnie możemy dbać o środowisko.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *