Członkowie Stowarzyszenia

 

 

Olaf JózefoskiOlaf Józefoski – prezes

Absolwent Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim, magister kulturoznawstwa oraz pedagogiki rewalidacyjnej. Aktor w grupie teatralnej LPT Creatorium z Koszutki, grupie PRYM-ART oraz w kolektywie teatralnym Lufcik na Korbkę z Gliwic.  Aktywny na wielu płaszczyznach, najczęściej w ramach działań na rzecz ochrony środowiska, kultury i integracji społecznej. Laureat tytułu “Lokalnego bohatera” w 2017 roku. Zainteresowania to przede wszystkim: filozofia, psychologia, sztuka, podróże i literatura.

Monika StępieńMonika Stępień – członek zarządu

Doktorantka w Instytucie Inżynierii Produkcji na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, magister zarządzania. Ponad 5 lat temu zainteresowała się gospodarką odpadami i tak już jej zostało. Naukowo zajmuje się problematyką wykorzystania odpadów przemysłowych, prywatnie – minimalizmem i zero waste. W wolnym czasie zaczytuje się literaturą piękną, gra w gry (nie w Tomb Raider) i szuka niszowych muzyków. Nocny marek, człowiek orkiestra, uprawia leniwy pracoholizm.

Sandra WawroSandra Wawro

Absolwentka architektury wnętrz. Miłośniczka zdrowego żywienia i prostego, szczęśliwego życia w zgodzie z natura. Uwielbia robić domowe kosmetyki i domowa „chemię”. Szczęśliwa (i zmęczona) mama dwóch kochanych łobuziaków ?

 

 

Danuta ChodakowskaDanuta Chodakowska

Absolwentka doradztwa filozoficznego i coachingu, a już niedługo również pedagogiki. Prywatnie miłośniczka ludzi, podróży i tańca. W Stowarzyszeniu zajmuje się wszystkim, choć najbardziej interesuje ją edukacja międzykulturowa, edukacja pozaformalna, ochrona środowiska, ruch zero waste i kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego.


Aleksandra MrozińskaAleksandra Mrozińska

Absolwentka filologii łotewskiej i Public Relations. Pasjonatka Łotwy i państw bałtyckich, podróży, przyrody i muzyki. W Stowarzyszeniu zajmuje się wszystkim – zero waste, ograniczeniem zanieczyszczeń, edukacją nieformalną, ochroną środowiska, organizacją wydarzeń i ich koordynacją. Jest też naszym kierowcą i fotografem.

 

Aleksandra DarażAleksandra Daraż

Trochę rozśpiewana, trochę roześmiana część ekipy Stowarzyszenia. Ola. Czasem można ją spotkać w górach z gitarą, czasem w Klubie Podróżniczym Namaste a czasem nawet w mundurze harcerskim jako drużynowa. Jej ulubionym kolorem jest żółty. Wśród przyrody czuje się jak w domu, dlatego w Stowarzyszeniu chce zadbać o ochronę przyrody.

Ewa

Zazwyczaj integruje się z ludźmi za pomocą jedzenia, dlatego w Stowarzyszeniu skupia się na pomysłach związanych właśnie z napełnianiem żołądków i dzieleniem się tym co dobre. Oprócz jedzenia i herbaty lubi też zwierzęta i wypoczynek na łonie natury.

Marcin KłosMarcin Kłos

Zawodowo zajmuje się transportem, który bezpośrednio wpływa na stan środowiska. W ramach Stowarzyszenia zamierza promować zachowania proekologiczne wśród uczestników ruchu drogowego.


Mateusz Marszałek

Absolwent Wydziału Nauk o Ziemi, zawodowo zajmuje się geologią. Miłośnik wędrówek po szlakach górskich i podróży. Fan sportu i pewnej drużyny piłkarskiej. Na co dzień obcuje z naturą, więc ochrona przyrody leży mu na sercu. W Stowarzyszeniu służy pomocą ze strony technicznej.

 

Partnerzy: