Katowiccy zieloni aktywiści – szukamy was!

W Katowicach nie brakuje ludzi, którzy poświęcają czas a często własne środki finansowe, na zazielenienie swojej okolicy. O dwóch takich osobach/inicjatywach chcemy nakręcić krótkie filmy!

W Katowicach jest wiele osób, które bezinteresownym, codziennym wysiłkiem pokazują jak bardzo ważna jest dla nich natura i to miasto. Zwykli ludzie, którzy po pracy poświęcają swój wolny czas a czasem też środki tylko po to, żeby na podwórkach między blokami i kamienicami mogła rosnąć zieleń. Za ich pracę należą im się wszelkie możliwe podziękowania. Chcielibyśmy ich pokazać a także podziękować im poprzez nakręcenie filmu o takich osobach!

Zachęcamy do zgłaszania swoich sąsiadów oraz samych siebie. Zgłaszać można zarówno pojedyncze osoby, jak i grupy czy same inicjatywy. Wystarczy że na adres mailowy „katowice@wolnaherbata.pl” prześlesz opis działania/inicjatywy. Zachęcamy również do załączania zdjęć!

Na zgłoszenia czekamy do 6 października!

O dwóch najciekawszych zostaną nakręcone krótkie filmy, które będą promowane w mediach społecznościowych, w tym na oficjalnych kanałach Urzędu Miasta w Katowicach.

Projekt jest wspófinansowany przez Urząd Miasta Katowice w ramach starań o uzyskanie tytułu Zielona Stolica Europy 2022.